Apie mus

Sveiki, aš esu Darius Stiklinskas, įmonės UAB "LITVUDAS" vadovas ir įkūrėjas. Savo verslą, skydinių - karksinių namų gamyboje bei statyboje, pradėti vykdyti nusprendžiau 2009m.

Įmonės darbinės patirtys prasidėjo atšiauriose Norvegijos kraštuose. Todėl jau nuo pat įmonės įkūrimo pradžios sukaupėme didžiulę patirtį gamindami bei montuodami skydinius-karkasinius namus įvairaus dydžio bei paskirties, pagal skandinavišką technologiją. Esame pastatę daugiau nei 200 objektų.

Pamatę didelį susidomėjimą Lietuvoje skydiniais - karkasiniais, bei moduliniais namais, nusprendėme darbus plėtoti ir Lietuvos rinkoje.

Mūsų komanda sudaro apie 10 kvalifikuotų darbuotojų. Komanda įpratusi dirbti įvairiomis gamtos sąlygomis ir atlikti nepriekaištingai darbus nuo pradžios iki galo laikantis aukščiausios kokybės reikalavimų.

Gamyboje naudojame naujausias technologijas, kokybiškas sertifikuotas medžiagas bei modernius įrengimus. Tokiu būdu galime užtikrinti aukščiausio produkto kokybę.

Kiekvienas projektas atliekamas atsižvelgiant į individualius kliento poreikius. Mielai kviečiame klientus pas save į svečius, kad galėtume gyvai pabendrauti, susipažinti, parodyti gamybos procesus, bei pasidalinti sukaupta patirtimi renkantis savo svajonių namo projektą.

Savo komandoje turime interjero dizainerę, tad jei klientas pageidauja, galime įgyvendinti namo vidaus apdailos vizijas.

UAB "LITVUDAS" yra gavusi ne vieną kokybės įvertinimo sertifikatą, bei 2022m. apdovanota už aukštą darbo kultūrą. Tokie įvertinimai ir apdovanojimai mums suteikia papildomą stimulą eiti į priekį ir siekti aukštumų.

Mūsų įmonės kredo - aukščiausia kokybė, trumpi terminai, patenkintas klientas!

Darius Stiklinskas | litvudas.com
Darius Stiklinskas | litvudas.com

SERTIFIKATAI

TURITE KLAUSIMŲ?SUSISIEKITE SU MUMIS