MEDINIŲ STOGO SANTVARŲ GAMYBA

stogo santvarų gamyba | litvudas.com
stogo santvarų gamyba | litvudas.com

Medinės stogo santvaros

Medinės stogo santvaros - šiuolaikiška stogų dengimo technologija. Tai gamykloje gaminamos stogo konstrukcijos, kurios tarpusavyje jungiamos specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis.

Medinės stogo santvaros yra puiki alternatyva stogui iš gegnių, kadangi tokia technologija pagamintos santvaros tampa ypač tvirta konstrukcija.

Medinės stogo santvarų konstrukcijos leidžia visiškai ar dalinai atsisakyti vidinių laikančių namo sienų, todėl atsiranda galimybė laisviau planuoti vidaus patalpas. Stogo santvaros yra svarbios pastato stabilumo ir saugumo požiūriu, jos padeda paskirstyti svorį per visas konstrukcijos dalis, todėl stogų santvaros yra krupščiai projektuojamos ir skaičiuojamos, kad užtikrintų pastato stabilumą.

Medinės stogo santvaros turi geras šilumos izoliacines savybes, todėl gali padėti sumažinti šilumos nuostolius ir padidinti energijos taupymą.

Stogo santvaros gali būti sukonstruotos įvairaus dydžio bei formų, todėl gali būti pritaikytos įvairiems sudėtingiems pastato dizainams.

Mūsų įmonėje, stogo santvaros, gaminamos tik iš konstrukcinės graduotos bei kalibruotos medienos. Pateikiame visą reikiamą įrodančią dokumentaciją, kokybės užtikrinimui.

TURITE KLAUSIMŲ?SUSISIEKITE SU MUMIS